Noctis Eternum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warlock

2 posters

Go down

Warlock Empty Warlock

Post  ninjaios Tue Aug 31, 2010 6:57 pm

PVE Destruction:(0/13/53+5)
Aceasta este constructia de baza a unui warlock destruction.Dupa care cele 5 puncte pot fi folosite unde credeti ca e mai potrivit.
Talente recoomandate:Destructive Reach , Soul Leech ,Improved Soul Leech .
Glyph-uri: Glyph of Incinerate , Glyph of Imp, Glyph of Soulstone
Spell Rotation : Curse>Immolate>Conflagrate>Chaos Bolt>Incinerate
Inlocuiti Chaos bolt cu conflagrate la inceput.
Daca in raid e un druid balance sau un unholy death knight, folositi curse of doom daca estimati ca dureaza mai mult de 1 minut pana moare boss-ul .
Altfel folositi curse of elements.
Gems:spell power , crit , haste

ninjaios

Posts : 2
Points : 5
Join date : 2010-08-29
Age : 33
Location : Arad

Back to top Go down

Warlock Empty hybrid demo/destro spec

Post  smyygarn Sun Oct 17, 2010 10:54 am

plm pt spec nu prea am ce link sa dau din moment c wowheadu e bulit idee e ca pe ramura de destro se merge pana la conflagrate si pe ramura de demo pana la decimate ^^

glyphuri: glyph of conflagrate,glyph of immolate si inca 1 la preferinta...eu prefer of imp....frostbull a preferat life tapul ...plm....depinde cum folosesti mana in raid...

rotatia: pai ideea de baza e sa ai tot timpul corruption si imolate pe target adica sa le pui de fiekre data cand sunt pe terminate conflgrate castezi cand nu e pe cd si in rest spam incinerate cand tinta e above 35% health , iar cand tinta scade sub 35% inlocuiesti incinerate cu soulfire....
in general la bosii c spameaza e adds poti cauta sa intri in decimation spamand incinerate pe adds.....iar daca intri schimbi tinta pe boss si il incingi cu vreo cateva soulfireruri....boosteaza un pic dpsul Smile
cam atat ar fi de zis....e usor intelegi rpd ce ti-am zis daca stii clasa ...daca nu ask for mor detail in-game

smyygarn

smyygarn

Posts : 1
Points : 1
Join date : 2010-10-15

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum